OVEVO Q8 – must have każdego kierowcy

Na polskim rynku zadebiutowała nietuzinkowa, stylowa i nagrodzona za design słuchawka Bluetooth OVEVO Q8 z interfejsem USB do ładowania urządzeń mobilnych.

OVEVO Q8 to niezwykle stylowa słuchawka Bluetooth, która powinna znaleźć się w samochodzie każdego odpowiedzialnego kierowcy. Nie tylko zapewni swobodne i bezpieczne prowadzenie rozmów telefonicznych podczas prowadzenia samochodu, ale również nada elegancji wnętrzu dzięki “stacji dokującej” umieszczanej w zapalniczce samochodowej.

OVEVO Q8_2

Zarówna stacja dokująca, jak i słuchawka Bluetooth OVEVO Q8 wykonane zostały z aluminium, co nie tylko wpłynęło na poprawienie walorów estetycznych względem innych słuchawek BT dostępnych na polskim rynku. Aluminiowa konstrukcja to także podwyższona wytrzymałość na uszkodzenia podczas upadku.

OVEVO Q8_4

Niewątpliwą zaletą OVEVO Q8 jest pełnowymiarowy port USB, dzięki któremu możliwe jest naładowanie każdego urządzenia mobilnego z interfejsem USB. Wystarczy, że stacja dokująca słuchawki będzie znajdowała się w gnieździe zapalniczki. Przez port USB przepływa niskonapięciowy prąd (DC 5V, 2.1A), dzięki czemu możesz być pewny, że urządzanie podczas procesu ładowania jest bezpieczne.

OVEVO Q8_5

Akumulator wbudowany w słuchawkę BT umożliwia przeprowadzenie do 90 minut rozmów na jednym cyklu ładowania. Tyle samo potrzeba na naładowanie baterii poprzez stację dokującą zasilaną z gniazda zapalniczki.

Zaletą OVEVO Q8 jest automatyczne włączanie oraz wyłączenie, które jest uzależnione od pracy samochodu, a dokładniej akumulatora. W momencie zapłonu, słuchawka zaczyna się ładować i nawiązuje połączenie ze sparowanym smartfonem. Po wyłączeniu samochodu OVEVO Q8 także się wyłącza i dodatkowo rozłączy połączenie Bluetooth.

OVEVO Q8_6

Gdy słuchawka jest włożona w stację dokująca, automatycznie odbiera przychodzące połączenie, które uprzednio sygnalizuje dźwiękiem oraz komunikatem głosowym. Kiedy zaś znajduje się w uchu, wystarczy przycisnąć dedykowany przycisk. Ponowne naciśnięcie spowoduje zakończenie połączenia.

OVEVO Q8 jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami wyposażonymi w Bluetooth 4.0. Możliwe jest zatem sparowanie OVEVO Q8 ze smartfonem z systemem Google Android lub iOS.

Słuchawka OVEVO Q8 jest dostępna w sklepie DOOGEE.pl, w cenie 149 złotych.

OVEVO Q8_7

Specyfikacja OVEVO Q8:

 • Wersja Bluetooth: Bluetooth 4.0;
 • Obsługiwane protokoły: HSP, HPP, A2DP, AVRCP;
 • Bateria: 25 mAh, 3.7V;
 • Czas ładowania / rozmów: 90 minut w obu przypadkach;
 • Wymiary: 24 x 86 mm;
 • Materiał: aluminium;
 • Temperatury pracy: -10~50 stopni Celsjusza;
 • Prąd na wyjściu: DC12V~28V;
 • Port USB: DC 5V, 2.1A;
 • Wymiary słuchawki: 23 x 24 mm;
 • Waga: 23 g.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *