Tak wygląda Android 5.0 Lollipop na DOOGEE DG700

Pod koniec ubiegłego miesiąca DOOGEE TITANS2 DG700, jako jeden z pierwszych smartfonów chińskiej produkcji, otrzymał aktualizację oprogramowania układowego do Androida w wersji 5.0 Lollipop. Przez ostatnie dni miałam przyjemność nieco lepiej poznać nowy interfejs oraz sprawdzić działanie systemu.

DOOGEE_DG700_3[1]

Okazuje się, że programiści firmy DOOGEE stanęli na wysokości zadania, co zaowocowało płynnością i stabilnością działania. Te przełożyły się natomiast na pozytywne wrażenia z użytkowania. Jeśli jesteście ciekawi, jak wygląda Android 5.0 Lollipop na DOOGEE DG700, zapraszam do obejrzenia poniższego materiału wideo.

Na koniec jeszcze krótka informacja dla osób, które planują zakup tego smartfona w sklepie DOOGEE.pl. Od dzisiaj tj. 11/03/2015, model ten będzie wysyłany do klientów z zainstalowaną najnowszą wersją oprogramowania, czyli właśnie Androidem 5.0 Lollipop. Android 4.4 KitKat może zostać wgrany na życzenie, jednak należy o tym poinformować podczas składania zamówienia.

Recenzję DOOGEE TITANS2 DG700 znajdziecie pod tym adresem, natomiast tutorial z instrukcją wygrywania oprogramowania tutaj.

One comment

  • A czy na Doogee voyager2 DG310 też będzie aktualizacja Android 5.0 Lollipop ?
    Na chwilę obecną, po 8 miesiącach użytkowania sam restartuje się nawet po 4x dziennie – na początku tego nie było, więc może to pomoże ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *