Technologia mobilna to nasza pasja...

Specjalizujemy się w importowaniu wysokiej klasy elektroniki użytkowej z Państwa Środka. Nasza działalność rozpoczęła się w 2006 roku, kiedy to jako pierwsi wprowadziliśmy do sprzedaży w Polsce, multimedialne odtwarzacze MP4, sygnowane logo firmy Ainol. Produkty te cieszyły się dużym zainteresowanie ze strony klientów, dlatego zdecydowaliśmy się na wzbogacenie naszej oferty o tablety Ainol.

Kolejnym krokiem na drodze rozwoju było otwarcie sklepu stacjonarnego w Warszawie, a w późniejszym czasie nawiązanie współpracy z cenioną w Chinach firmą Vido (wcześniej Yuandao i Window), która istnieje na rynku od 2005 roku i dostarcza wysokiej jakości sprzęt. Tym oto sposobem w naszym portfolio produktów znalazły się wydajne tablety z systemem Google Android, które dostępne są w przystępnych cenach.

Dzisiaj w naszej ofercie znajdują się również smartfony renomowanych producentów, takich jak Zopo, Xiaomi, Lenovo, czy też ZTE. W związku z tak dynamicznym rozwojem, pokusiliśmy się o partnerstwo z kolejnym dużym graczem na chińskim rynku technologicznym - prężnie rozwijającą się firmą KVD, właścicielem marki DOOGEE.

O DOOGEE słów kilka...

Doogee, założony w marcu 2013 roku, jest trzecią co do wielkości firmą należącą do Międzynarodowej Grupy KVD. Wyznawana przez Doogee dewiza to "jakość i doświadczenie", dlatego też ściśle kontroluje każdą procedurę począwszy od jej projektu, a skończywszy na produkcji. Wszystkie produkty Doogee poddawane są ponadto ścisłym testom jakości w celu zapewnienia każdemu użytkownikowi jak najlepszych doznań każdego dnia. Doogee to firma z tradycjami, która ma szersze cele. Uważa, że wyśmienity wygląd oraz intuicyjność w obsłudze daje klientom radość z życia.

Znaczenie nazwy DOOGEE:

D - decyduj i rób (po angielsku "do"); OO - transkrypcja matematycznego symbolu nieskończoności ∞; GEE - angielski zapis mandaryńskiego zawołania "Jia", używanego przy jeździe konnej jako hasło do galopu. Interpretacja nazwy naszej firmy pokazuje, że jej ambicja jest ukierunkowana w stronę nieskończonej siły oraz pewności siebie, tak aby mogła stać się liderem w swojej branży. "Doogee" symbolizuje także podejście do życia, pozwalając klientom i sprzedawcom czuć, że istnieje nieskończona siła, która prowadzi ich ku ich życiowym celom i wprowadza pozytywną energię.

Mądrość firmy

Doogee wciela podejście do życia, jest promotorem duchowego progresu ludzi, medium wymiany pozytywnych emocji oraz wspiera rozwój ludzkiej inteligencji i innowacji technologicznej. Aktywna innowacja i ciągłe przełamywanie konwencjonalnych pomysłów przez pracowników Doogee mają na celu nie tylko dostarczanie wsparcia, lecz także satysfakcjonujące doświadczenie przynoszone przez produkty - uczucie, z którego mogą czerpać przyjemność, a w końcu przekazać je dalej. Doogee może być przetłumaczone jako "Dao Ge". W starożytnych Chinach, "Dao" oznaczało sprawiedliwość, prawdę i właściwą drogę. Jako całość ma znaczenie rozpoczęcia od nowa oraz wyruszenia w podroż. "Dao" oznacza prawość; "Ge" - charakterystyczność, reformę oraz unikalną jakość, a także różnorodność. Doogee symbolizuje zatem innowację i zaufanie, zawierając w sobie nieskończoną mądrość i oczekiwania.

Nasz sprzęt obiektywnym okiem...

Produkty znajdujące się w naszej ofercie, w tym smartfony DOOGEE są dokładnie sprawdzane przez niezależnych testerów sprzętu mobilnego, a ich recenzje publikowane na łamach ŚwiatAndroid.pl. Serwis traktujący o chińskim rynku technologicznym, jest nie tylko prawdziwą skarbnicą wiedzy, gdyż oprócz gorących nowinek ze świata smartfonów i tabletów, można w nim także znaleźć przydatne poradniki, doceniane przez wielu